اینترنت آریا ملایر

 

پشتیبانی

یكی از اصلی‌ترین بخش‌های خدمات مرکز اینتر نت آریا كه هم‌اكنون نیز تعداد قابل توجهی از نیروی انسانی شاغل در این مجموعه را در خود جای داده است، بخش پشتیبانی‌ست. اینتر نت آریا با اجرای برنامه‌های منظم و زمان‌بندی شده، امكان پشتیبانی از خدمات را در تمام ساعات شبانه‌روز و تمام روزهای سال فراهم آورده است. برنامه‌ریزی دقیق برای به كارگیری نیروهای متخصص و مسئولیت‌پذیر در بخش پشتیبانی مشتریان موجب شده است تا در صورت بروز مشكل و نقص در خدمات ارایه شده، مشتریان در كوتاه‌ترین زمان ممكن به پاسخ‌های كارساز برای رفع مشكلات خود دست یابند.

اهمیت پاسخ‌گویی به مشكلات مشتریان به گونه‌ای‌ست كه حتی در مواردی كه ریشه‌ی بروز مشكل وجود نقص فنی در خدمات مخابراتی یا جایی خارج از دایره‌ی مسئولیت‌های آریا باشد، نیروی‌ پشتیبانی آریا موضوع را پی‌گیری و موارد را با صبر و دقت برای مشتریان توضیح می‌دهند. افزون بر این، مشتریان می‌توانند با تماس گرفتن با بخش پشتیبانی یا از طریق كلیك كردن در این جا از وضعیت خدمات خود همچون مهلت استفاده از خدمات، میزان كاركرد و … مطلع شوند.

برنامه‌های مرکز اینتر نت آریا برای آموزش نیروی انسانی و سرمایه‌گذاری بر روی فناوری‌های روز جهان نیز زمینه‌های مناسبی را برای بالا بردن كیفیت خدمات پشتیبانی آریا به وجود آورده است.یكی از شاخص‌ترین خدمات پشتیبانی آریا، حضور كارشناسان شركت در صورت درخواست مشتریان در محل است. در این حالت اگر بروز مشكل به دلیل نقص در خدمات آریا باشد، هیچ گونه وجهی از مشتری دریافت نخواهد شد و زمان قطع بودن خدمات به مدت زمان استفاده از خدمات افزوده می‌شود. چنانچه دلیل بروز مشكل خارج از شبكه آریا باشد، كارشناسان آریا حداكثر تلاش خود را برای رفع مشكل به عمل می‌آورند.

آریا ضمن به كارگیری تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود و همچنین تجربه‌ی كارساز خویش در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌كوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد. مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی آریا را می‌توان به صورت زیر برشمرد:

• استفاده از نیروهای پشتیبانی كارآزموده و متخصص
بهره‌گیری از كاركنان و متخصصانی كه به صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشكلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب كارشناسان پشتیبانی آریا است. این كارشناسان از میان نیروهایی انتخاب می‌شوند كه دانش كافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان داشته باشند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی كنند كه آنان با صرف كم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های كارساز برای مشكلات خود دست یابند.

• استفاده‌ از ساز و كار مكانیزه در پاسخ به مشكلات مشتریان
آریا با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تلاش می‌كند تا ساز و كار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شكل ممكن مكانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین هنگام ممكن به موثرترین پاسخ دست یابند.
در این روش به هنگام تماس مشتری و بیان هر گونه مشكل، موارد در نرم‌افزار مرتبط ثبت و برای آن مشكل
ticket باز می‌شود. سپس كارشناسان با توجه به نوع مشكل به بررسی و یافتن راه‌حل (بستن ticket) می‌پردازند. تمام موارد یاد شده، در زمان‌بندی مشخصی انجام می‌شود و در هر مرحله چنانچه كارشناس قادر به حل مشكل نباشد، موضوع را با كمك كارشناسان ارشد پی‌گیری و حل خواهند كرد. موارد ثبت شده در نرم‌افزار، در تماس‌های بعدی مشترك قابل مشاهده خواهد بود و به حل سریع‌تر مشكل كمك خواهد كرد.

• محدود نساختن دامنه‌ی پشتیبانی از خدمات
آریا با بر عهده گرفتن مسئولیت انجام فعالیت‌هایی كه گاه حتی در قراردادهای منعقد شده با مشتریان از آن‌ها صحبتی به میان نیامده است، می‌كوشد تا خدمات كاملی را به مشتریان ارایه كند و رضایت خاطر آنان را فراهم سازد.

• رسیدگی به مشكلات مشتریان در كوتاه‌ترین زمان
تمامی كارشناسان و نیروهای پشتیبانی آریا تلاش می‌كنند تا با شناسایی دقیق مشكلات مشتریان، مشكلات آنان را در كوتاه‌ترین زمان ممكن برطرف سازند. رسیدگی به مشكلات هر مشتری توسط یك تیم مشخص و در كوتاه‌ترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت می‌گیرد.

مشترک گرامی شما می توانید مشکلات خود را از طریق شماره تماس 081-32213170-32247090 به بخش پشتیبانی فنی اطلاع دهید